Infolinia    +48 886 026 136
   +48 887 026 136
/ SAWO

Wiaty magazynoweWiaty magazynowe mają różnorodne zastosowanie. Począwszy od dużych wiat rolniczych a skończywszy na małych przydomowych pomieszczeniach gospodarczych. Tego typu wiaty występują w wersji z dachem jednospadowym lub dwuspadowym, wolnostojące lub przyścienne. Służą do składowania drewna, maszyn rolniczych, sprzętu rolniczego lub innych maszyn i sprzętów ogrodniczych. Wymiar wiaty jest dostosowywany do wymagań klienta.

Konstrukcja wykonana jest z solidnych, grubościennych profili stalowych o przekroju kwadratu lub prostokąta. Użyte materiały to wysokiej jakości stal węglowa produkcji polskiej.

Zabezpieczenie antykorozyjne:
Wszystkie wiaty stalowe są ocynkowane ogniowo zgodnie z normą ISO EN 1461. Obecnie jest to najlepsza technologia zabezpieczenia konstrukcji stalowej przed korozją, erozją i niszczeniem.
 

Dostępne wypełnienia w zależności od typu wiaty:

Standardowo do wypełnienia ścianek stosuje się drewno o grubości 24mm lub poliwęglan komorowy transparentny o grubości 8mm (do 10mm). Drewno oferowane w systemie pióro-wpust, pozwala na pewny i wygodny montaż.

Profile desek stosowanych do wypełnienia:
Malowanie proszkowe:
Wiaty magazynowe można zamówić w wersji obróbki powierzchni DUPLEX. Cała konstrukcja stalowa wiaty jest malowana proszkowo metodą elektrostatyczną na dowolny kolor ze standardowej palety RAL. Malowanie nadaję wiacie bardzo estetyczny wygląd i pozwala dopasować wiatę do otoczenia czy fasady budynku.

Dach wiaty pokrywa blacha trapezowa dobrana odpowiednio do powierzchni dachu i konstrukcji wiaty lub poliwęglan komorowy transparentny o grubości 8mm (do 10mm) wraz z kompletem elementów montażowych i zabezpieczających.

Galeria zdjęć


Powyższe wizualizacje mają charakter wyłącznie orientacyjno-poglądowy i nie są wiążące. Wiaty na zdjęciach mogą się różnic od opisanych modeli wiat (np. wypełnieniem bocznych ścianek, wyposażeniem opcjonalnym, wymiarami, ilością modułów, pokryciem dachowym, sposobem wykończenia powierzchni, malowaniem/ocynkowaniem). Prezentujemy je jedynie dla wygody klienta.


ZADZWOŃ
886 026 136
887 026 136NAPISZ DO NAS E-MAIL
@ E-MAILNOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Znaczny rozwój firmy w ostatnich latach zaowocował powiększeniem potencjału produkcyjnego firmy poprzez rozbudowę parku maszynowego.WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTEM

Zespół naszych młodych niezwykle zdolnych, ambitnych i kreatywnych architektów tylko czeka, aby zaskoczyć Cię świeżymi i pionierskimi pomysłami, które już teraz kreują nowe trendy miejskiej architektury.INDYWIDUALNE PROJEKTY

Każda nowy projekt, to dla nas nowe wyzwanie! Dysponując szeroką gamą kolorystyczną palety RAL jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym pomysłom naszych klientów.DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

Nasza 30 letnia praktyka oraz całkowite zaangażowanie w każdy projekt gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.
LOGO SAWO Jesteśmy liderem w branży wiat wielofunkcyjnych. Posiadamy szeroką ofertę modeli.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij