Infolinia    +48 886 026 136
   +48 887 026 136
/ SAWO


Firma SAWO jest producentem wiat wielofunkcyjnych, carportów, palarni oraz szerokiej palety konstrukcji stalowych zadaszeń z poliwęglanu. Nowoczesne wiaty wielofunkcyjne, o ciekawym designie, od dawna wypierają tradycyjne garaże. Charakteryzuje je ciekawszy wygląd, nowoczesny design, różnorodność form, dużo niższy koszt, ale także nowoczesność i funkcjonalność.

Technologia produkcji

Zabezpieczenie antykorozyjne - cynkowanie ogniowe

Nasze wiaty posiadają stalową konstrukcje, którą w standardzie zabezpieczamy antykorozyjnie, poprzez ocynkowanie ogniowe metodą zanurzeniową. A więc samo przygotowanie powierzchni, jak i powlekanie jej gorącym , wykonuje się poprzez zanurzenie konstrukcji w specjalnych wannach, zawierających substancje o odpowiednim składzie chemicznym. Substancje te docierają do każdej szczeliny, oczyszczają ją i zabezpieczają przed procesem korozji. W ostatnim etapie nakładana jest powłoka z ciekłego cynku na oczyszczoną konstrukcje stalową. odbywa się to przez zanurzenie ciekłym cynku w temperaturze ok. 450°C. W wyniku proces powłokę antykorozyjną, wytrzymałą na uszkodzenia, która na wiele lat zabezpiecza przed rdzą i nie wymaga konserwacji.

DUPLEX - Lakierowanie proszkowe

Poza ocynkowaniem ogniowym, konstrukcja może zostać pokryta powłoką lakierniczą w dowolnym kolorze RAL (tzw. system duplex). Lakierowanie proszkowe to nowoczesna technologia, która polega na nakładaniu farby w postaci proszku na odpowiednio przygotowaną powierzchnie. Nakładany proszek posiada własciwosci cieczy i równomiern ie rozkłada sie na powierzchni malowanej. Cząstki farby posiadają własciwoscie magazynowania energii elektrycznej, a powierzchnia malowana przewodzi ładunki elektryczne, co pozwala na równomierne nałożenie farby. Następnie pomalowana powierzchnia poddawana jest utwardzaniu termicznemu w bardzo wysokiej temperaturze. Konstrukcje pomalowane w technologii elektrostatycznej są odporne na korozję i wyglądają pięknie przez bardzo długi czas.

Poliweglan komorowy

Płyty poliwęglanowe komorowe to jeden z popularnych materiałów stosowanych w budownictwie. Dzięki swoim doskonałym właściwościom i parametrom, znajduje coraz więcej zastosowań w nowoczesnych wiatach i zadaszeniach. Płyty poliwęglanowe świetnie sprawdzają się jako pokrycia dachowe zarówno łukowe jak i proste. Można je stosować do zadaszeń obiektów sportowych, ogrodów zimowych, przy budowie wiat, daszków, świetlików i wielu innych. Płyty poliwęglanowe można z łatwością piłować, nawiercać oraz ciąć. Standardowe formatki poliweglanu maja wymiar 2,1 x 7 oraz 2,1 x 6, i wystepują jako poliweglan transparentny i dymiony (za dopłatą równiez kolor mleczny).
poliweglan komorowy na zadaszenia

Kolorystyka RAL

Konstrukcje naszych wiat dostępne sa w następujacych kolorach palety RAL: Wiaty malowane proszkowo

Kolorystyka impregnacji drewna

Drewno na wypełnienie ścianek wiat oraz zaplecz gospodarczych dostępne jest w pomalowane i zabezpieczone impregnatem w nastepujacych kolorach: Kolorystyka impregnacji drewna
LOGO SAWO Jesteśmy liderem w branży wiat wielofunkcyjnych. Posiadamy szeroką ofertę modeli.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij