Infolinia    +48 886 026 136
   +48 887 026 136
/ SAWO

O firmie

targi producent wiat Firma "Sawo" Zakład Produkcyjno-Usługowy jest producentem wiat wielofunkcyjnych, carportów, palarni oraz szerokiej palety konstrukcji stalowych zadaszeń z poliwęglanu. Nowoczesne wiaty wielofunkcyjne, o ciekawym designie, od dawna wypierają tradycyjne garaże. Charakteryzuje je ciekawszy wygląd, nowoczesny design, różnorodność form, dużo niższy koszt, ale także nowoczesność i funkcjonalność.

Oto 6 powodów, dla których watro wybrać produkty naszej Firmy:

1
Doświadczenie
Nasza firmy przez 30 lat wzbogaciła się w bezcenne doświadczenie w produkcji wiat i zadaszeń.
2
Elastyczność
Wyprodukujemy każdą wiatę pod Twoje indywidualne potrzeby.
3
Jakość
Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość w standardzie.
4
Technologia
Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży.
5
Zaangażowanie
Ścisła i stabilna współpraca
z klientem to nasz główny cel.
6
Satysfakcja
Nowoczesny design naszych produktów spełni oczekiwania każdego klienta.

1. Doświadczenie

Od 1985r. stawiamy na jakość, estetykę wykonania oraz perfekcję wykończenia produktów. Nasza wieloletnia praktyka i całkowite zaangażowanie w każdy projekt uczyniła z nas pioniera w branży.

2. Elastyczność

Projektujemy i produkujemy bardzo szeroki wybór wiat i zadaszeń, dostępnych w zróżnicowanych kształtach i wielu formach architektonicznych. Nasza oferta przeznaczona jest dla odbiorców indywidualnych, firm i instytucji publicznych. 30 lat doświadczenia w metaloplastyce oraz własne biuro inżynierskie, pozwalają nam oferować wysokiej jakości produkty, spełniające normy polskiego prawa budowlanego oraz najbardziej wyrafinowane wymagania naszych klientów.

3. Jakość

Nasze wiaty i zadaszenia charakteryzuje najwyższa jakość w standardzie. Każdą naszą konstrukcję zabezpieczamy antykorozyjnie, poprzez ocynkowanie ogniowe metodą zanurzeniową. Obecnie to najlepsza metoda zabezpieczenia antykorozyjnego, która zabezpiecza przed rdzą i nie wymaga konserwacji przez wiele lat. Posiadamy certyfikaty: EN 1090-1; EN 1090-2; ISO 3834-3; ISO 9001:2009

4. Technologia

Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży. Przy produkcji wiat stosujemy nowoczesne maszyny CNC sterowane numerycznie, miedzy innymi wyginarkach i przecinarkach plazmowych firmy ECKERT, tnących strumieniem plazmy lub gazu. Pozwala to osiągnąć wysoką precyzje detali, co przekłada się na idealnie spasowanie elementów i łatwość montażu. Wysoka jakość naszych produktów oraz nieustanie wzrastająca liczba zadowolonych klientów spowodowała w ostatnich latach znaczny rozwój firmy, co zaowocowało budową kolejnej hali produkcyjnej z najnowocześniejszym zapleczem produkcyjnym i socjalnym.

5. Zaangażowanie

Ścisła współpraca z klientem to nasz priorytet. Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego robimy wszystko aby zagwarantować naszym Partnerom pewną i stabilną współpracę.

6. Satysfakcja

Zespół naszych młodych niezwykle zdolnych, ambitnych i kreatywnych architektów tylko czeka, aby zaskoczyć Cię świeżymi i pionierskimi pomysłami, które już teraz kreują nowe trendy miejskiej architektury. Każda nowy projekt to dla nas nowe wyzwanie. Robimy wszystko aby sprostać najbardziej wyszukanym pomysłom i wymaganiom naszych klientów.

Nasze produkty charakteryzuje:

  • najlepsze na rynku zabezpieczenie antykorozyjne
  • solidna konstrukcja stalowa zgodna z polskimi normami
  • precyzyjne dopasowanie elementów ułatwiające montaż
  • możliwość malowania proszkowego wiat w 100 kolorach palety RAL
  • nowoczesny design i ciekawa forma
Nasze wiaty są produkowane z polskiej stali wysokiej jakosci, przez doświadczonych spawaczy. Każda wiata jest składana próbnie, celem sprawdzenia spasowania elementów. Dział kontroli jakości kontroluje produkcję na każdym jej etapie, tak aby klient finalny otrzymał produkt najwyższej jakości.

Oprócz standardowej oferty wiat, oferujemy także wiaty produkowane na wymiar wskazany przez klienta. Służymy fachowym doradztwem przy projektowaniu.

Wszystkie nasze wiaty są standardowo zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe całej konstrukcji stalowej zgodnie z normami ISO 1461. Dzięki temu nie wymagają żadnej konserwacji. Klient może dodatkowo zamówić malowanie proszkowe na jeden ze 100 kolorów palety RAL. Malowanie proszkowe wykonujemy metodą elektrostatyczną.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Park maszynowy

Przy produkcji wiat stosujemy nowoczesne maszyny CNC sterowane numerycznie, miedzy innymi wyginarkach i przecinarkach plazmowych firmy ECKERT, tnących strumieniem plazmy lub gazu. Pozwala to osiągnąć wysoką precyzje detali, co przekłada się na idealnie spasowanie elementów i łatwość montażu.

Targi

Firma SAWO regularnie prezentuje swoje wyroby na targach krajowych i zagranicznych. Na zdjęciu stoisko SAWO na targach INTERBUD w Łodzi.

Posiadane certyfikaty

LOGO SAWO Jesteśmy liderem w branży wiat wielofunkcyjnych. Posiadamy szeroką ofertę modeli.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij