Infolinia    +48 886 026 136
   +48 887 026 136
/ SAWO

Garaże nowoczesneNowoczesne systemy garażowe naszej produkcji wyposażone są w drzwi uchylne z zamkiem i klamką. Konstrukcja garażu umożliwia ewentualny montaż bramy wjazdowej segmentowej lub uchylnej z napędem. Ścianki zaplecza wypełnione są drewnem odpowiednio zabezpieczonym przed niszczycielskim działaniem warunków atmosferycznych.

Nowoczesny garaż jest wiatą wolnostojącą, mocowaną na solidnych słupach nośnych.

Dach pokryty jest wysokiej jakości bezbarwnym poliwęglanem komorowym transparentny o grubości 8mm (opcjonalnie 10mm) wraz z kompletem elementów mocujących i zabezpieczających. Wiata jest oferowana w wersji pojedynczej na jedno lub podwójnej na dwa auta.

 

Dostępne wypełnienia:

Standardowo do wypełnienia ścianek stosuje się drewno o grubości 24mm. Drewno oferowane w systemie pióro-wpust, pozwala na pewny i wygodny montaż.

Profile desek stosowanych do wypełnienia:

 

Konstrukcja wykonana jest z solidnych, grubościennych profili stalowych o przekroju kwadratu lub prostokąta. Użyte materiały to wysokiej jakości stal węglowa produkcji polskiej.
Wszystkie wiaty stalowe są ocynkowane ogniowo zgodnie z normą ISO EN 1461. Obecnie jest to najlepsza technologia zabezpieczenia konstrukcji stalowej przed korozją, erozją i niszczeniem.
Wiaty samochodowe można zamówić w wersji obróbki powierzchni DUPLEX. Cała konstrukcja stalowa wiaty jest malowana proszkowo metodą elektrostatyczną na dowolny kolor ze standardowej palety RAL. Malowanie nadaję wiacie bardzo estetyczny wygląd i pozwala dopasować wiatę do otoczenia czy fasady budynku.

Galeria zdjęć


Powyższe wizualizacje mają charakter wyłącznie orientacyjno-poglądowy i nie są wiążące. Wiaty na zdjęciach mogą się różnic od opisanych modeli wiat (np. wypełnieniem bocznych ścianek, wyposażeniem opcjonalnym, wymiarami, ilością modułów, pokryciem dachowym, sposobem wykończenia powierzchni, malowaniem/ocynkowaniem). Prezentujemy je jedynie dla wygody klienta.


ZADZWOŃ
886 026 136
887 026 136NAPISZ DO NAS E-MAIL
@ E-MAILNOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Znaczny rozwój firmy w ostatnich latach zaowocował powiększeniem potencjału produkcyjnego firmy poprzez rozbudowę parku maszynowego.WSPÓŁPRACA Z ARCHITEKTEM

Zespół naszych młodych niezwykle zdolnych, ambitnych i kreatywnych architektów tylko czeka, aby zaskoczyć Cię świeżymi i pionierskimi pomysłami, które już teraz kreują nowe trendy miejskiej architektury.INDYWIDUALNE PROJEKTY

Każda nowy projekt, to dla nas nowe wyzwanie! Dysponując szeroką gamą kolorystyczną palety RAL jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym pomysłom naszych klientów.DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

Nasza 30 letnia praktyka oraz całkowite zaangażowanie w każdy projekt gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.
LOGO SAWO Jesteśmy liderem w branży wiat wielofunkcyjnych. Posiadamy szeroką ofertę modeli.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij